איך מבצעים את הובלת הדירה על הצד הטוב ביותר?


אתם עוברים דירה? ברכות חמות! המעבר אל הדירה החדשה מסמל את ההתחלה החדשה בחייכם ואת שדרוג איכות החיים שלכם. חלק מהותי במעבר הדירה הוא הובלת התכולה הקיימת בבית הנוכחי שלכם אל עבר מקום מגוריכם החדש. אין ספק כי על מנת לעבור דירה צריך להסתייע בשירות של חברת הובלות מקצועית שתסייע לכם במלאכה של הובלת דירה. מה תוכלו לעשות על מנת להבטיח כי ההובלה תתבצע על הצד הטוב ביותר? הכל כאן לפניכם. בנוסף רשמתי לכם כמה טיפים שחשוב שתקראו לפני שאתם מחליטים להזמין חברת הובלות.
 
קובעים מראש עם חברת ההובלות
ראשית, לא משאירים לרגע האחרון את שיחת הטלפון עם חברת ההובלות. כשם שאתם מתכננים את המעבר בתאריך מדויק ועל כן נערכים בהתאם, דומה הדבר עם חברת ההובלות. מדובר על חברות עסוקות אשר עורכות את לוחות הזמנים שלהן חודשים מראש. לכן, בעת שאתם יודעים על מעבר הדירה שלכם, בצעו את שיחת הטלפון עם חברת ההובלות על מנת להבטיח כי תגיע חברה אמינה ומקצועית לנייד את החפצים שלכם ביום מעבר הדירה.
 
לא משאירים את מלאכת האריזה לבוקר
מעבר הדירה הוא בעיקר מרגש, אך לא ניתן להתעלם מהעובדה כי מדובר גם על יום עמוס מאד, שבו עליכם לתמרן בין דברים שונים, לדלג בין בירוקרטיות ובין היתר – גם להעביר את הדירה שלכם. כדאי לוודא ערב המעבר כי כל הבית שלכם ארוז, וכל שנותר לכם לעשות הוא להעביר את התכולה אל משאית ההובלה. לא מומלץ להשאיר חפצים לא ארוזים, מלבד מספר כלי אוכל וכמובן שמיטות השינה שלכם. בבוקר המעבר, כל שתרצו הוא לבצע הובלת דירה קלה ופשוטה, המתחילה בבית ארוז שרק נותר לנייד.
 
האם המובילים גם מסייעים באריזה?
בהנחה ואתם מתכננים בכל זאת להסתייע בשירות של אריזה, חשוב שתדעו כי לא כל חברות ההובלה גם מציעת שירותי אריזה. ישנם אלו אשר לא אורזים את כל תכולת דירתם, אלא מחכים לישועתם של המובילים שיגיעו לסייע במלאכת האריזה. ישנן חברות אשר מגיעות רק לנייד ארגזים ממקום למקום, לצד חברות המציעות גם שירותי אריזה ועל כן מביאות איתן ארגזים וציוד מתאים. אל תקחו כמובן מאליו שום דבר, ובררו עם נציגי החברה מה כולל השירות שהם מציעים.
 
איך מבצעים את המעבר?
בבוקר ההובלה, כדאי לבצע את ההובלה באופן הבא: אדם מבוגר אחד ישאר בבית הנוכחי שלכם, ומבוגר אחד יחכה בדירה החדשה שלכם. לעתים, תצטרכו לעשות סבבים של הובלה על מנת לסיים את מלאכת הובלת הדירה, כך שחשוב שיהיה מי שיקבל את המובילים בדירה החדשה. בעת שלא יחכה אדם מבוגר בבית החדש, הרי שיפרקו את הארגזים מחוץ לדירתכם על מנת לאפשר להעמיס את הסבב הבא. לכן, תכננו את יום המעבר ערב לפני, עבדו בשיתוף פעולה מלא וחלקו תפקידים לכל דיירי הבית על מנת להבטיח מעבר קל ויעיל. תתחדשו!
 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק