השיטה המובילה לעיצוב הבית

אסתטיקה ופונקציונאליות גם יחד
היו ימים, לא מאוד רחוקים מאיתנו, שבהם נעטפו קירות הבית בצבע או בטפט מעניין. אלא שעם השנים הלכה המגמה והשתנתה, כך שהיום משתמשים בעלי דירות רבים בחיפוי קירות. הסיבה לפופולאריות הגדלה של שיטה זו היא ככל הנראה כפולה – השילוב שבין אסתטיקה לפונקציונאליות. אלא שרגע לפני שממהרים לחפות קירות, כדאי לבחון את השטח המיועד. האם בכוונתם לבצע חיפוי לקיר האמבטיה? אם כן, כדאי שתקחו בחשבון גורמים כמו לחות וחשיפה למים לפני שתבחרו בחיפוי אבן גיר.
 
מגוון אפשרויות
ישנן שיטות שונות ומגוונות לחיפוי קירות, ובהן כמה פופולאריות יותר. חיפוי אבן טבעית, למשל, שיטה שבה ניתן להשתמש בגרניט, אבן גיר או שיש, בין היתר. אפשרות נוספת היא שימוש בטיח צבעוני, מה שעוזר ליצור מגוון אינסופי של דוגמאות, ואפשר – אם רוצים – לשלב בין צבעים ובין אלמנטים נוספים כמו פסיפס. לחדר האמבטיה או למטבח אפשר להשתמש בקרמיקה, בעיקר משום שהיא עמידה מאוד ושומרת על צבעה לאורך זמן, בעוד לחדרים האחרים בבית אפשר לבחור בטפט הקלאסי ולהדביקו על הקיר בקלות. היתרון של הטפט הוא הניקוי הפשוט והעמידות לאורך זמן.
 
גם יפה וגם יעיל
מעבר ליופי ולמראה האסתטי שניתן להשיג באמצעותה, טכניקה של חיפוי קירות היא גם פונקציונאלית מאוד. חיפוי אבן, למשל, יעיל יותר כדי לבודד את הבית מפני חום וקור, רעשים ואפילו נזילות. העובדה הזו בוודאי מסבירה למה בבתים רבים אפשר למצוא היום חיפוי אבן, והחדשות הטובות הן שישנו מגוון אדיר של צבעים וטקסטורות מהן ניתן לבחור, כך שעדיין תוכלו להשיג מראה מרהיב ומקורי יותר לבית שלכם. הרי גם כשאנחנו רוצים להיות חלק מטרנדים, אנחנו רוצים להרגיש שאנחנו קצת ייחודיים.
 
פינת החמד שלכם
מאחר ואנחנו מבלים זמן רב בבית, זהו המקום שהנראות שלו היא החשובה לנו ביותר. אנחנו רוצים שכל פרט יהיה גם פונקציונאלי, אבל בעיקר יפה. זה טבעי. השהות בבית היא זמן איכות משפחתי, מנוחה מהעבודה ומהחיים הלוחצים והזדמנות לעשות את הדברים שאוהבים באמת. לכן אין זה מפתיע שאנשים רבים בוחרים להשקיע מחשבה בתכנון ובעיצוב הבית, כך שפינת החמד הזו תהיה בדיוק כזו – פינת חמד. חיפוי קירות הוא שיטה מצוינת להשיג את המטרה הזו ולהוסיף לבית מראה ייחודי, שונה ויפה, ואם אפשר לשלב בין כל היופי הזה גם פונקציונאליות, זה כמובן בונוס שכל אחד מאיתנו היה שמח לקבל.
 


 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק