ניקיון בית לאחר שיפוץ

אחד הסיוטים היותר מבעתים דיירי דירות שאמורים לשוב אליהן לאחר שיפוצן הוא החשש כי היא לא תהיה נקייה במידה הנדרשת והמצופה. החשש הזה, כשלעצמו, מצדיק פנייה אל חברה המספקת שירותי ניקיון מקצועיים.
לאחר שיפוץ עשוי להידרש ניקיון יסודי וכולל. חברה מקצועית מבצעת אותו ביעילות מיטבית ובמהירות מרבית. היא מקפידה הקפדה יתרה על שלמות כל הציוד והרהיטים. היא בוחרת את חומרי הניקוי הייעודיים והייחודיים לכל דבר.
הניקיון מחייב אמצעים מיוחדים, כגון מכונת פוליש. לאחר השיפוץ יש הזדמנות לביצוע ניקיון כולל. רק חברה מקצועית יכולה לבצע ניקיון שבמסגרתו יסולקו כל שאריות הלכלוך שנגרם על ידי חומרי הבנייה, לרבות צינורות, שאריות גבס ועוד. הניקיון כולל חיטוי, הדברה וטיהור הבית מריחות לא נעימים.

ניקיון הבית לאחר שיפוץ בגבס

אין ספק כי הימנעות מביצוע שיפוץ בשל החשש מהקושי הכרוך בניקיונו עם סיום השיפוץ עלולה לגרום לדחייתו, אבל אין בה  מענה מושכל לצורך בו. כאשר בוחרים מראש חברת ניקיון שמסוגלת לבצע את הניקיון באופן מקצועי יש בכך משום להפיג את החשש ולהחליט על ביצוע השיפוץ.
בחירה בחברה מקצועית מאפשרת לכם להיות סמוכים ובטוחים כי אנשיה יסירו את כל כתמי  דבק וצבע, ינקו היטב את הקירות, החלונות, התריסים, השירותים חדר האמבטיה, הכלים הסניטריים, הארונות, המטבח וכמובן- הרצפות.

שיפוץ הכולל התקנת קירות גבס או הזזתם ודאי מוצא את מי שאמור לנקות אחריו בתוך מתחם מאובק. גם אם מכסים את הריהוט בניילונים ומגנים אליו בכך מפני הלכלוך- האבק הדק עלול להגיע לכל מקום בבית, ואף לחדור מבעד לסדקים דק דקים בדלתות הארונות אל תוכם.  במידה שהשיפוץ כולל החלפת חלונות, לדוגמה, סביר להניח כי נותרו עליהם כלתי סיליקון ואולי גם מסקינג טייפ, דבק ועוד. שיפוץ הכולל צביעת התקרה, לדוגמה, עלול לגרום לטפטוף של צבע אקרילי על חרסינה או על הרצפה, כשם שהחלפת מרצפות המתבצעת במסגרת השיפוץ עלול להותיר שאריות חול ורובה.

פוליש לפני ואחרי עבודת גבס

רק אנשי מקצוע המצוידים בידע, באמצעים ובחומרים ייעודיים מסוגלים להתמודד עם אתגר הניקיון המורכב. הרצון הטבעי והמובן לחסוך בעלויות השיפוץ עלול להניע אנשים לוותר על שירותי חברת ניקיון, אבל בראייה צופה פני עתיד (קרוב!) הוויתור עלול להתגלות כטעות בשיקול דעת ולגרום לחרטה.
לא מדובר במצב בלתי הפיך (אפשר ומומלץ להירגע, תמיד טוב לקחת את הדברים בפרופורציה), אבל אין ספק כי ניקיון שייעשה לאחר הכניסה לדירה עלול לגרום לאי נוחות ולקושי לבצע את הניקיון באיכות וברמה הגבוהה ביותר. לא בכדי נאמר כי כל דבר בעתו.
אין כל קושי להשיג אנשי מקצוע טובים בתחום זה. שווה לשכור את שירותיהם ולו רק כדי שתרגישו כי הדירה המשופצת והנקייה מאוד שאליה אתם נכנסים היא למעשה דירה חדשה. תתחדשו!


 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק