עבודות גבס מיוחדות

רוצים לשנות את המראה הפנימי של הדירה? להוסיף אלמנטים חדשים לעיצוב הפנים או אולי רק לבצע מתיחת פנים נרחבת במשרד שלכם, עבודות גבס מיוחדות נועדו במיוחד לשם כך. ביצוע עבודות גבס יהיה למהלך שמאוד ישתלם לכם, מכיוון שמדובר על עבודה שאינה צריכה תקציבים גבוהים והיא מבוצעת במהירות. כיום, ניתן לבצע עבודות גבס, בין אם זה שיפוץ, עיצוב או שדרוג של החלל. בשנים האחרונות הפופולאריות של עבודות אלה רק הולכת ועולה, זאת הודות לשתי סיבות עיקריות: נוחות ומחיר. שתי תכונות אלו הופכות את הגבס לאהוב מאוד בקרב המשפצים וגם בקרב מעצבי הפנים המקצועיים, זאת לעומת שבירה או הקמת קיר בלוקים שעולה הרבה יותר ונמשכת זמן רב. הביצוע הקל של עבודות גבס מיוחדות, מהירות סיום הפרויקט וחופש עיצובי שזה מאפשר, הופכים את העבודות הללו לנפוצות ביותר היום בתחום עיצוב הבית.

אילו עבודות גבס מיוחדות ניתן להזמין היום

השימוש הנפוץ ביותר בגבס הוא למטרת בניית קירות ומחיצות, זאת מכיוון שגבס קל לפירוק בדיוק כפי שהוא קל להרכבה. מלבד הקמת קירות, ניתן ליצור מגבס צורות מיוחדות ויוצאות דופן בחלל הדירה וגם לבנות אזורי אחסון ופינות מעוצבות מיוחדות. כך, למשל ניתן להפוך בעזרת עבודות גבס מיוחדות קיר ישר למעוגל, ליצור שורות של מדפים דקורטיבית ואפילו ליצור נישות גבס ייחודיות ומותאמות בהתאם לצרכים שלכם, בהן אפשר יהיה לשלב גופי תאורה למשל. בזכות עבודות גבס, הוא יכול לשמש היום גם בתור תחליף לריהוט. כך למשל ניתן ליצור מגבס מזנונים או משטחים לפריטים דקורטיביים, אין גבול למה שניתן לעצב היום באמצעות גבס.

דוגמאות נוספות לעבודות גבס מיוחדות

מעבר לבניית קירות מגבס ומעבר לסגירת הפתחים, עבודות גבס מיוחדות מאפשרות לבצע הנמכת תקרה, חיפויי קיר, ליישר את הקירות ואפילו להחליף את צביעת הקיר בחיפוי מיוחד עם הגבס. בנוסף, ניתן לבנות תקרה צפה שמעניקה מראה ייחודי לכל חלל וגם ליצור תקרת מגשי פח בה משתמשים בדרך כלל מתחת למזגנים. המחירים לעבודות אלו נעים בין כמה מאות שקלים בודדים לכל מאה מטר ויכולים להגיע לכ-2500 ש"ח לפרויקט, מחירים נמוכים ביותר בהשוואה לרכישת רהיטים חדשים או לביצוע עבודות מבלוקים העשויים מבטון. ייעוץ עם מעצב פנים ותכנון הפרויקט בשיתוף עם קבלן עבודות גבס מיוחדות יפתחו בפניכם חלון אפשרויות שכלל לא חשבתם כי הן קיימות ותהליך העבודה הפשוט יגרום לכם להתאהב בגבס ולהעדיף אותו גם בפעם הבאה שאתם שוקלים לעשות שינוי כלשהו בבית או במשרד. 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק