עבודות צבע

בימנו אנו, מרבית הבתים בישראל מסוידים בצבע לבן, אשר שנים רבות נחשב כ"סטנדרט" של צביעת בתים. עם זאת, מחקרים רבים מצאו, כי מצבו הנפשי והמנטאלי של האדם מושפע במידה רבה מהצבעים אליהם הוא נחשף במהלך רוב שעות היממה. בשל כך, בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מחליטים לשנות את אופיו של ביתם הפרטי, וזאת באמצעות צביעה מחודשת, אשר במרבית המקרים הופכת את הבית הלבן והמשעמם למחזה צבעוני ומרהיב עין, אשר משפיע באופן מידי על האווירה, ועל שמחת החיים בבית.

אנו בחברת נדב ידי זהב מתמחים בביצוע עבודות צביעה מגוונות בבתים, בהתאם לרצונו של הלקוח. העיקרון הבסיסי המנחה אותנו בעבודתנו הינו, שאין דבר כזה "צבע סטנדרטי". מטבע הדברים, אין אדם הדומה לרעהו. ומשכך, כל אדם מבטא עצמו בצורה שונה, ואיזו דרך טובה יותר מלבטא את עצמך באמצעות שינוי המראה בביתך הפרטי, בהתאם להעדפותיך, ובצורה שתבטא את אופייך ותשליך על האופן בו אורחי הבית יתפסו אותך?

בניגוד לעבודות שיפוץ אחרות, עבודות צביעה הינן פשוטות יחסית לביצוע, ולוקחות זמן קצר יחסית. עם זאת, חשוב להקפיד על שימוש בצבעים איכותיים, המסוידים באופן מקצועי ויסודי, שכן עבודת צביעה רשלנית בסופו של דבר רק תכער את הבית, ובמיוחד במרוצת הזמן, כאשר צבעים שאינם איכותיים נוטים לדהות ולהשאיר את הבית עם מראה בלוי. מסיבה זו, אנו בחברת נדב ידי זהב, מקפידים לבצע את עבודות הצביעה בצורה המקצועית ביותר, ותוך שימוש בחומרי צביעה עמידים לפגעי מזג האוויר, ובעלי עמידות גבוהה מפני דהייה. עבורנו בחברת נדב ידי זהב, מטרת העל היא ביצוע עבודת הצביעה באופן חד פעמי, אשר יהפוך את ביתך למקום חדש לחלוטין, וזאת לאורך זמן. 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק