עיצובי גבס בעזרת ציפוי אפוקסי


עבודות גבס בעידן של היום הן כבר ממזמן לא עוד טרנד חולף, אלה מבוקשות ופופולריות בעיצובים המודרניים החדשניים. חומר הגבס הוכיח את יעילותו מזה כשנים רבו לצורך חציית חללים, אך קבלני גבס רבים הבינו את הפוטנציאל הטמון בחומר זה ומענקים ללקוחותיהם מגוון רב של עיצובי גבס מרשימים שיכולים לשדרג פלאים כל חלל מסטנדרטי ומשעמם לחלל מזמין ויוקרתי. אחד החידושים האחרונים בתחום עיצובי גבס הוא – ציפוי אפוקסי המעניק ליצירות מראה יוקרתי ומזמין שממנו לא ניתן להתעלם.

קצת על ציפוי אפוקסי
נתחיל מעובדות – ציפוי אפוקסי הוא אחד הציפויים המוכרים והמובילים בתחום הבנייה ומשתמשים בו לא מעט לצרכים שונים. ציפוי זה מכיל בתוכו מגוון רב של יתרונות שהופכים אותו לחומר מבוקש כל כך בתעשיית הבנייה, הרי בואו נחשוב לרגע על היתרונות שהיינו רוצים מחומר לצורך ציפוי עיצובי גבס או כל חומר אחר, נראה שהם – חומר בעל עמידות רבה לאורך שנים, חומר בעל חוזק מרבי, חומר בעל אטימות מושלמת, הוא מגיע במספר רב של גוונים וחומר שאינו יקר יחסית למחירי השוק. בדיוק על כלל יתרונות אלו עומד חומר ציפוי אפוקסי, כך שאין פלא שהוא נהפך לאחד החומרים המבוקשים. אם כך, בעת עיצובי גבס, חומר אפוקסי הוא ללא ספק חומר מושלם.

למה ציפוי אפוקסי מתאים לציפוי עבודות גבס?
  • חומר האפוקסי מקנה ברק מושלם ליצירות הגבס, מה שמאפשר לכם ליהנות מעיצובים מבריקים במראה יוקרתי מושלם.
  • חומר האפוקסי הינו בעל עמידות גבוהה בשחיקה, לכן ניתן למרוח אותו כל סוגי עבודות הגבס, בין אם מדובר על נישות גבס, קירות גבס, רהיטים מגבס, תקרות ועוד.
  • חומר האפוקסי הוא בטיחותי ואינו פולט חומרים רעילים, כימיקלים ואבק, לכן ניתן להשתמש בו גם לצורך חיפוי עיצובי גבס בחדרי ילדים ובגנים.
  • קל לניקוי - חומר האפוקסי קל ביותר לנקות, הרי די בהעברת סמרטוט לח ועיצובי הגבס נראים ממש כמו חדשים.
  • עמידות – חומר אפוקסי הינו עמיד לאורך שנים רות ואינו מתקלף או דוהה עם השנים, כך תוכלו ליהנות ממנו לאורך זמן רב מבלי שום תחזוקה. 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק