פוליש וניקיון אחרי עבודת שיפוצים

אחת האפשרויות לעשות שינוי בבית היא לבצע בו שיפוץ. שיפוץ מאפשר שדרוג משמעותי בבית, והוא תהליך המשתלם יותר מאשר מעבר דירה. בעזרת השיפוץ ניתן לשנות באופן משמעותי את המראה בכלל חלל, המשמש לצורך פרטי או עסקי. יחד עם זאת, אין ספק ששיפוץ הוא דבר מלכלך, וזה חלק משמעותי שיש לתת עליו את הדעת. על מנת שתוכלו לחזור לשגרה במהירות אחר סיום תהליך השיפוץ, מומלץ להזמין שירות ניקיון שיבוצע על ידי חברת ניקיון המתמחה בניקיון לאחר שיפוץ.

מה מנקים לאחר עבודת שיפוץ

תהליך של שיפוץ יוצר לכלוך בכמות מאוד גדולה ומסוג שקשה מאוד לנקותו באופן עצמאי, ללא סיוע של חברת ניקיון מקצועית. במרבית תהליכי השיפוץ הבית או המשרד נותרים הפוכים לחלוטין, וכוללים שאריות של חומרים בהם נעשה שימוש בשיפוץ עצמו. ניקיון לאחר השיפוץ כולל ניקוי יסודי מקצה לקצה של החלל ששופץ. בשלב הראשון מתבצע פינוי של כל שאריות החומרים. לאחר מכן מקרצפת חברת הניקיון כל פינה במטרה לנקות כתמי צבע, סיד, דקים שונים, ועושה זאת באמצעות שימוש בחומרי ניקוי מקצועיים. ניקיון זה כולל ניקוי  של כל החלונות, התריסים, הקירות, הפנלים והמרצפות.

ליטוש ופוליש של הרצפות לאחר שיפוץ

אחת הבעיות שנוצרות בתהליכי שיפוץ היא שנוצר נזק לרצפות. הנזק יכול להיות לכלוך וכתמים של חומרים שונים שבלתי ניתן להסירם בשטיפה רגילה של הרצפה, ולעיתים, במקרים חמורים יותר, השיפוץ גורם לסדקים ושברים במרצפות. פתרון למצב זה הוא הזמנת שירות ניקון אחרי עבודת שיפוצים הכולל גם ביצוע פוליש לרצפה וליטוש הרצפות. באמצעות תהליך זה תוכלו לזכות ברצפה נקיה, ישרה ומבריקה, אשר תראה חדישה ותואמת את תחושת ההתחדשות בחלל ששופץ. שירות זה דורש מומחיות ומקצועיות ונעשה בעזרת מכשור מקצועי. בהזמנת שירות של חברת ניקוי לאחר תום השיפוץ, בקשו הצעת מחיר הכוללת גם ביצוע תהליך זה. כך תוכלו לוודא כי הכניסה לביתכם תהיה נעימה, ולא ייווצר פער בין המראה החדיש של החלל ששופץ למראה מיושן ומוכתם של הרצפה.

מתי מומלץ להזמין שירות ניקיון מסוג זה

אם אתם מתכננים שיפוץ, חפשו כבר עכשיו חברת ניקיון שתוכל לתת לכם מענה בסיומו. ישנה חשיבות גדולה בלתאם מראש שירות זה, על מנת שלא תתעכבו בתום השיפוץ בהמתנה לניקיון החלל ששופץ, ותוכלו למהר ולחזור לשגרה אשר השיפוץ הפר.

כיצד לבחור חברה לביצוע הניקיון

ניקיון לאחר השיפוץ דורש מומחיות מיוחדת, ולכן חשוב לבחור חברת ניקיון אשר מיומנת בביצוע סוג כזה של ניקיון. חברות אשר מתמחות בניקיונות בתום שיפוץ מכירות את סוג הלכלוך הייחודי שהשיפוץ לרוב יוצר, והן מיומנות בטכניקות הדרושות לניקיונו ומצוידות בחומרים מיוחדים על מנת שיוכלו לספק לכם את השירות באיכות הרצויה. לפני בחירת החברה שתבצע עבורכם את הניקיון בסוף תהליך השיפוץ, בררו עם החברה האם זהו סוג ההתמחות שלה. 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק