פוליש וניקיון- לא "זבנג" ולא "וגמרנו"

פוליש וניקיון טבועים בחותם כפול של סוף ושל התחלה. סוף תהליכי גימור הבנייה או השיפוץ ותחילת האכלוס. אם אתם זקוקים לפוליש ולניקיון לאחר שיפוץ, רצוי לוודא כי אתם שוכרים את שירותיה של חברה, אשר מתמחה בעיקר בניקיון לאחר שיפוץ. מדובר לא רק בניקיון יסודי אלא בניקיון המחייב שימוש במגוון כלים, חומרים, שיטות ובעיקר ביכולת להגיע לכל מקום במתחם המשופץ ולראות גם דברים שעינם של מי שאינם בעלי מקצוע בתחום עלולה להחמיץ.

ניקיון ופוליש לאחר שיפוץ
 

 ניקיון לאחר שיפוץ  -משימה מורכבת

המשימה המוטלת על עובדי חברת ניקיון המנקים את הבית לאחר שיפוץ היא גדולה ומורכבת- להשיב לו את מראהו כאילו לא נעשתה בו כל עבודה שהיתה כרוכה ביצירה בלתי נמנעת של לכלוך ופסולת מסוגים שונים.  כאשר אתם עורכים סקר שוק בין החברות השונות חשוב שתרשמו לעצמכם את הדברים החשובים והעיקריים שנדרשים ומצופים מחברה המציעה שירותי ניקיון לאחר שיפוץ:
*הסרת כתמי צבע מארונות, מריקות, מרצפות וממשטחים שונים
*הסרת אבק מהמשטחים בבית או במשרד
*פינוי כל פסולת ואשפה מהבית ומסביבתו
*פוליש יסודי לרצפה ולמשטחי השיש כגון במשטח העבודה במטבח
* ניקיון יסודי של אריחי החרסינה ו/או הקרמיקה
*חיטוי והדברה של כל החדרים והמתחמים המשותפים בדירה כגון סלון, מטבח ומרפסת. חיטוי כולל של כיורים, ברזים, כלים סניטריים
*ניקוי שטיחים וריפודים מהכתמים ומהאבק. שאיבת אבק משטיחים, ממזרנים וממערכות הישיבה, מהמחשבים ומהמערכות האלקטרוניות השונות.

ניקיון – אסתטיקה, היגיינה ו... פסיכולוגיה

כניסה לבית נקי שנערך בו ניקיון יסודי אינה רק כניסה למקום שנעים לשהות בו בשל ניקיונו; היא כניסה למתחם בטיחותי, היגייני ולמעשה- בריא יותר. לבד מהחשיבות המכרעת של היבט זה של הניקיון, קיימת גם חשיבות בלתי מבוטלת לתחושה הפנימית, ה"פסיכולוגית", של מי שאמורים להיכנס לבית שנוקה באופן יסודי על ידי בעלי מקצוע אמינים ומנוסים שלא השאירו אף לא פינה אחת בלתי מטופלת.

הכינו שיעורי בית

כאשר אתם נושאים ונותנים עם בעלים של חברת ניקיון שעשויה לספק לכם את השירות המבוקש, זכותכם המלאה לשאול כל שאלה שעל פי התשובה שתתקבל אתם עשויים להחליט האם לשכור את שירותיה או להמשיך לחפש. נצלו את העובדה כי יש בשוק חברות ניקיון רבות וכי התחרות משחקת לטובתכם מכל הבחינות.
שאלו חברים ששכרו חברת ניקיון לאחר שיפוץ על איזה דברים מוצדק ושווה להתעקש, איזה סעיפים חשוב לכלול בחוזה, על התניית אי ביצוע דברים שהוסכמו בפיצוי ועוד. אין ספק כי ככל שתבואו מוכנים יותר למשא ומתן עם החברה כך תוכלו לשפר את הצעת המחיר ולקבל תמורה מלאה על המחיר שיוסכם. ולאחר כל זאת- זכרו כי פוליש וניקיון טובים ואיכותיים ככל שיהיו אינם בבחינת "זבנג וגמרנו"; הם אינם פוטרים אתכם מהצורך לשמור על ניקיון הבית ולתחזקו באופן שוטף.
בשיתוף מרכז הפוליש והניקיון המתמחים במתן שירותי פוליש וניקיון בפריסה ארצית.

 


 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק