צביעת דירה לאחר שיפוץ

אין כמו שיפוץ הבית כדי להעניק לו אווירה חדישה ומרעננת יותר. לא חשוב אם מדובר על שיפוץ כללי הכולל החלפת המרצפות בכל הדירה, החלפת כל הכלים הסניטרים בבית וכדומה, או שמדובר על שיפוץ סולידי ופשוט יותר, כמו החלפת השיש במטבח. בכל מקרה, השיפוץ מעניק לדירה שלכם תחושה רעננה יותר, דבר שניתן להשלים בעזרת קצת צבע על הקירות. צביעת דירה לאחר שיפוץ היא אחד הצעדים הבסיסיים ביותר שיש לבצע, על מנת להשלים את המראה הכללי של הבית. אף אחד לא ירצה לחזור לבית עם אמבטיה חדשה או ארונות מטבח חדשים, אבל להיתקל בקירות מתקלפים וסימני רגליים על הקיר. לכן חשוב בתום השיפוץ לבצע עבודות צבע בדירה, ובכך למעשה להשלים את עבודות השיפוץ הכלליות.

כל הטיפים לגבי צביעת דירה

היום כאשר מדברים על צביעת דירה, בדרך כלל לא מדברים על הצביעה הסטנדרטית של פעם. בעבר בכל הבתים היה ניתן למצוא את אותם הקירות הלבנים והמשעממים, מי שצבע את הקיר בצבע בז' נחשב למהפכן בזמנו. היום לעומת זאת, הצבע הפך לאחד המוטיבים המובילים בעיצוב הבית, וניתן למצוא יותר ויותר בתים שיצאו מהשטאנץ הסטנדרטי של קירות לבנים וחשופים. היום אחד המוטיבים המובילים ביותר בעיצוב הבית, הוא לצבוע את כל קירות החדר בצבע בהיר כלשהו, למעט קיר אחד שיצבע בצבע חזק ובולט כמו סגול, ירוק בקבוק, אדום דם ועוד. כמובן שחשוב להתאים את הצבעים לחדרי הבית השונים במטרה ליצור בכל חדר את האווירה המתאימה לו. למשל, לא מומלץ לצבוע את חדר השינה בצבעים חזקים כמו כתום או ירוק זוהר, היות וחדר השינה אמור להכיל אנרגיות רגועות ונינוחות יותר. ישנם זוגות הבוחרים לצבוע את חדר השינה שלהם בצבעים חושניים יותר, כגון צבעי הבורדו והארגמן למיניהם, תוך שילוב של הדפסי קיר שונים או טקסטורות שונות. היום ניתן לצבוע את קירות הבית במגוון רחב ומגוון של טקסטורות שונות, כגון טקסטורת חול או זכוכית נוצצת. למעשה מגוון טכניקות הצביעה ושילובי הצבעים השונים הם אין סופיים, לכן בסופו של יום כל אחד צריך לבחור לעצמו את מה שמדבר אליו.
 
לסיכום, צביעת דירה היא הצעד המסכם של כל שיפוץ שערכתם בבית. הצבע הטרי מאפשר לרענן את האווירה בבית ולהעניק למבנה אווירה נקייה ואסתטית יותר. ניתן פשוט לסייד את הקירות ולשמור על פשטות, או לנצל את ההזדמנות כדי להוסיף קצת צבע ועניין בעיצוב הבית.                
המאמר מטעם אתר צבעי חיים המתמחים בצביעת דירות.                                      
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק