צביעת דירה

צביעת דירהלפעמים קשה להאמין איזו השפעה יש לצבע על הנראות של הדירה כולה. צביעה מקצועית של הדירה תשנה לחלוטין את מראה הדירה, תשדרג אותה, תשביח את ערכה הכלכלי, תאפשר בה אווירה חדשה ורעננה, ותגרום לשיפור ברמת החיים. צביעת דירה על ידי קבלן צבע מקצועי תהפוך את דירתכם לייחודית ומעוצבת.

עיצוב קירות הדירה

אם אתם מחפשים דרך קלה ופשוטה לעשות מהפך בדירה, לשנות את הלוק הכללי שלה, לסגנן אותה בצורה שונה, ולאפשר לקירות לבטא את האישיות המיוחדת שלכם, צביעת דירה היא הדרך הנכונה. קירות הדירה יסיעו לכם להגדיר בדירה את האווירה ואת הסגנון המועדף עליכם. צביעת דירה מקצועית ודקורטיבית תאפשר לכם ליצור חללים בכל סגנון באמצעות טכניקות צביעה מגוונות ועל ידי שימוש בטקסטורות מיוחדות.  צביעה יכולה לשמש גם לצרכים דקורטיביים וגם לצרכים פונקציונאליים.

יצירה אומנותית על הקירות

תחום הצבע לא נח לרגע, וכל הזמן מתפתחים טרנדים חדשים וטכניקות לצביעה, המאפשרות ליצור על גבי קירות הדירה יצירות בסדר גודל של יצירות אומנות. הדבר מאפשר לצבעים מקצועיים ומיומנים ליצור מגוון רחב של אפקטים מרהיבים, ולהקנות לדירה מראה מתוחכם במיוחד. צביעת דירה יכולה לכלול שימוש בטכניקות מתקדמות כגון שליכט, הברשה, שימוש בשבלונות, חיפויים, וטפטים, וליצור קירות בעלי מראה מושלם.

פרויקט צביעה של דירה

צביעת דירה מקצועית היא לא רק להגיע ולשפוך צבע על הקירות. צביעה מקצועית כוללת שלבי הכנת הדירה לתהליך הצביעה. לפני שבכלל מתחילים לצבוע, בעל המקצוע חייב לסדר את הקיר, ולוודא שהקיר תקין ומוכן לצביעה. לא פעם קירות הדירה דורשים פעולות תיקון כמו מילוי חורים וסדקים, יישור, הסרה של שאריות צבע ישן. כמו כן נערכות פעולות הכנה הכוללות הגנה על התקרה, הרצפה, הפנלים, על שקעי החשמל, הגנה על קירות אשר אינם צפויים להיכלל בצביעה, משקופים וכמובן הגנה מלאה על הרכוש, על מנת שלא יתלכלך או יינזק במהלך העבודה. רק כאשר הבית יהיה מוכן לצביעה תחל עבודת הצביעה בפועל.

עיצוב מותאם אישית

לכל אחד מאתנו טעם אחר וסגנון אחר אותו היינו רוצים לבטא בדירה. צביעת דירה מקצועית תאפשר לכם עיצוב של הקירות באופן ייחודי, בדיוק לפי הרצונות והצרכים שלכם. פניה אל צבעי מקצועי או חברת צביעה מיומנת, תבטיח לכם כי הפרויקט יבוצע על הצד הטוב ביותר ותוך זמן קצר.

חומרי צביעה

החומרים בהם עושים שימוש לצורך צביעת הדירה משפיעים מאוד על התוצאה הסופית, ועל יכולת עמידות הצביעה. בפניה אל גורם מקצועי לצורך צביעת דירתכם, בדקו באילו חומרים הוא מתכוון להשתמש. כיום ישנם צבעים רבים באיכות עליונה, אשר גם עשויים מחומרים ידידותיים לסביבה. צביעה בעזרת חומרים איכותיים תבטיח לכם שתוכלו ליהנות מהצבע לאורך שנים רבות.

צביעה מקצועית

לכאורה כל אחד יכול לצבוע לבד את דירתו. אך בדומה לתחומים אחרים, גם תחום צביעת הדירות דורש מומחיות, מיומנות וניסיון. צביעת הדירה באופן עצמאי קרוב לוודאי לא תשיג את אותה תוצאה שגורם מקצועי יוכל להגיע אליה. כמו כן יש לחשב את הזמן שייקח לכם לבצע את הפרויקט, באם תנסו לבצע אותו בכוחות עצמכם. מכיוון שצביעת דירות אינה כרוכה בהוצאה כספית גדולה, האפשרות הבטוחה, היעילה והחסכונית יותר היא לפנות לחברת צבע מקצועית.

כמה עולה צביעת דירה

התשובה לשאלה זו תלויה בכמה גורמים. גודל הדירה הדרושה לצביעה, כמה חדרים יש בה, מצב הדירה והקירות בה, באילו חומרים  יעשה שימוש בתהליך, ומה רמת הניסיון של הגורם שתשכרו לביצוע הצביעה.

 


 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק