צבעי

בניגוד לעבר, בהם מרבית הבתים בישראל נבנו בצורה דומה, ובהתבסס על עקרונות יסוד ועיצוב זהים, הרי שבימנו זכותו של כל אדם לעצב את ביתו באופן בו הוא בוחר, ובדרך אשר תאפשר לו לבטא עצמו באופן מלא, מוכרת ברבים. היום יותר מתמיד הדבר מחייב את הצבעים, בעלי המקצוע העוסקים בתחום עבודות הצביעה, להבנה רחבה בסגנונות צביעה שונים, בהתאם לרצונו של הלקוח.

בחברת נדב ידי זהב, אנו דורשים מכל צבעי המועסק אצלנו לא רק התמחות בתחום צביעה ספציפי, אלא הבנה רחבה בשינויים אשר עבר תחום צביעת הבתים בישראל לאורך השנים. כתוצאה מכך, כל צבעי המועסק אצלנו אינו רק בעל מקצוע מיומן, אלא גם מוקד ידע בתחומו, כאשר פעמים רבות בקיאותו של הצבעי מאפשרת לו לכוון את רצונו של הלקוח, בדרך אשר תאפשר את הגשמת חלומו באופן מלא.
 

מטבע הדברים, ובניגוד לעבר, כבר לא קיימת שיטת צביעה אחת ויחידה, אשר תתאים לכל בית באשר הוא. היום שיטות הצביעה מתחלקות לאסכולות רבות, וזאת ראשית בהתאם למבנה הבית, לרבות אופן עיצוב חלליו הפנימיים, וכן בהסתמך על החלטת הלקוח באילו צבעים להשתמש, בהתאם להעדפותיו האומנותיות.
אנו בחברת נדב ידי זהב מקפידים להתייחס לכל בית כפרויקט נפרד, אשר דורש תכנון פרטני, ובהסתמך על תנאיו המיוחדים. מסיבה זו, וטרם כל עבודת צביעה, הצבעי מטעמנו יקפיד לבצע סיור מקדים בבית, ולאחר מכן סיעור מוחות עם הלקוח, במטרה להבין כיצד הוא רואה את ביתו החדש, ורק לאחר מכן יתחיל את עבודתו. מסיבה זו, עבודות הצביעה המבוצעות על ידינו מהוות מיצג אומנותי, אשר נועד לענות על רצונו המלא של הלקוח, ובהסתמך על התנאים הספציפיים המאפיינים את ביתו. 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק