קבלן שיפוצים

הבית שלכם או הגינה זקוקים לשיפוץ קטן? רוצים להרחיב חלל או לשדרג את הבית עם החלפת חלונות או ריצוף? אם אתם חושבים לעשות את זה לבד, כדאי שתחשבו שוב כי שיפוץ עצמאי עלול להימשך זמן רב ולעלות יותר מאשר עבודה של קבלן שיפוצים. אם אתם נמנים עם אלו שנכוו מעבודתם הלא מקצועית של קבלני שיפוצים בעבר ובשל כך אתם מעדיפים לסבך לעצמכם את החיים ולעשות כל דבר בכוחות עצמכם רק לא לפנות שוב פעם לשירותיו של קבלן, כדאי שתקראו את המאמר שלפניכם. נכון שיש בתחום השיפוצים לא מעט קבלנים לא ישרים ולא מקצועיים, אך אם בוחרים אחד שעובד עם תודעת שירות ומקפיד על מתן שירות אמין ומקצועי, החיים יכולים להיות קלים הרבה יותר והשיפוץ קצר.

כיצד תזהו מייד קבלן שיפוצים מקצועי

הזמנת שירותיו של קבלן השיפוצים, בין אם מדובר על שיפוץ נרחב או על שיפוץ מקומי קטן, מצריכה לשים לב לכמה פרמטרים, האם קבלן שאתם פונים מעוניין להגיע אליכם ולבדוק על מה מדובר כדי לספק הצעת מחיר או שהוא מוכן לזרוק לכם מחיר לעבודה כבר בשיחת טלפון. פרמטר נוסף וכנראה גם החשוב ביותר בעבודה מול קבלן שיפוצים קשור לעמידה בזמנים. קבלן שיסרב להתנות את קבלת התשלום המלא בעמידה בזמנים, הוא קבלן לא מקצועי שלא כדאי לכם לבחור בו. לעומת זאת קבלן שיפוצים שמוכן לחתום על תצהיר שבו מופיע סעיף האומר כי במידה והוא לא עומד בלוח הזמנים שנקבע הוא צפוי לקנס כספי, הוא קבלן שאפשר לסמוך עליו. את הרצינות והמקצועיות של הקבלן ניתן לקבוע גם על סמך הצעת המחיר שהוא מגיש לכם. הצעת מחיר שכוללת כמה אלטרנטיבות בטווחי מחירים שונים היא ההצעה שכדאי לבחור בה. קבלן שלא מוכן להתפשר וטוען כי אין דרך להוזיל את העובדה הוא קבלן שלא כדאי לכם להעסיק.

קבלן גדול מול קבלן קטן

לא כל קבלן שיפוצים שעובד לבד או נעזר בעובד אחד בלבד הוא קבלן לא מקצועי בדיוק כמו שלא כל חברת קבלני שיפוצים גדולה ובעלת שם היא חברה שממנה תקבלו את השירות ברמה הגבוהה ביותר. לפעמים דווקא קבלן שיפוצים קטן יוזיל את עלות העבודה על מנת לקבל את הפרויקט בעוד חברת קבלנים גדולה תייקר את עלות השיפוץ מכיוון שהיא צריכה לממן את המשרדים ואת העובדים שלה שכלל אינם עוסקים בתחום השיפוץ. בחרו את מי שעושה עליכם את הרושם הטוב ביותר ואת מי שנראה לכם הכי גמיש ואמין, זוהי הדרך הנכונה לעבוד עם קבלנים. 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק