שאלות ותשובות על צביעת בתים

צביעת הבית היא עבודת שיפוצים שגרתית מאוד. גם כאשר ישנה הקפדה מחמירה על ניקיון הקירות, יש לחדש את שכבת הצבע של הבית אחת למספר שנים. צביעת בתים נחשבת לפעולה פשוטה אשר ניתן גם לבצע באופן עצמאי. אך בעלי הניסיון מכירים היטב בהבדלים בין העבודה המקצועית והעבודה החובבנית. הכוונה מקצועית מומלצת בבחירת הצבעים, רכישת ציוד הצביעה, הכנת הבית לקראת העבודה, שלב הצביעה וסיום העבודה. במטרה לסייע לכם להתכונן כראוי לקראת מלאכת הצביעה, אספנו מספר שאלות נפוצות.

כיצד לבחור צבע מתאים מתוך מניפת הצבעים?

הצגת הצבעים מתבצעת ברשתות המכירה תוך איסוף גוונים רבים אל תוך מניפת צבעים. הלקוח בוחן את המניפה ומתרשם מגוונים רבים של צבעים אפשריים. חשוב לזכור כי הגוון הסופי של הצבע על הקיר לא יהיה זהה לגוון המוצג במניפה. כמו כן, צבעים אשר נראים נהדרים, צבעוניים ומלאים בחיים במניפה עלולים להיראות הרבה פחות אטרקטיביים על גבי הקיר. על כן, יש לבחור את הצבע המתאים תוך מחשבה רבה. גם לאחר רכישת הצבע מומלץ יהיה לצבוע תחילה פינה קטנה בכדי להתרשם מהגוון הסופי.

צביעת בתים תוך שילוב צבעים יקרים או זולים

כמעט בכל חנות לציוד שיפוצים תוכלו למצוא הבדלי מחירים בין סוגי הצבעים, כאשר ישנם מותגים מוכרים מול מותגים פחות מוכרים. הבחירה אינה פשוטה בעבור הצרכן הממוצע אשר אינו מכיר את היתרונות והחסרונות בכל צבע. חשוב לזכור כי צבע איכותי יעניק לכם עמידות למשך תקופה ארוכה. חשיבה לטווח הארוך מעודדת בחירה בצבעי קיר איכותיים גם כאשר הדבר כרוך בעלויות מעט יותר גבוהות. ציוד צביעה איכותי יבוא לידי ביטוי בתוצאות טובות יותר.

אלו הכנות דרושות לקראת צביעת בתים?

טרם תחילה הצביעה יהיה עליכם להרחיק מהחדר רהיטים ושאר חפצים אשר עלולים להתלכלך בצבע. את אותם רהיטים כבדים אשר לא ניתן לפנות מהחדר יש לכסות היטב בסדינים ישנים או יריעות ניילון/פלסטיק. על הרצפה כדאי גם כן לפרוס יריעות ניילון, עיתונים ישנים אינם מספיקים בכדי להגן על האריחים. את מפסקי החשמל כדאי לעטוף גם כן בניילון או להסיר מהקיר באופן זמני.
דבר חשוב נוסף,לבחור חברת פוליש מקצועית לניקיון הרצפה לאחר הצבע.
 

טיפים שימושיים לצביעת בתים

א. אם החלטתם לצבוע בעזרת רולר כדאי להימנע מסיבובים חופשיים של הרולר. שימוש לא נכון יביא להתזת צבע לכל עבר.

ב. בתום הצביעה כדאי לעבור שוב על הקיר עם מברשת ללא צבע בכדי ליצור מראה חלק.

ג. הקפידו לתקן חורים או פגמים בקיר טרם התחלת הצביעה.

ד. כאשר יש צורך בשתי שכבות של צבע כדאי לצבוע את הקיר בטכניקת שתי וערב לטשטוש סימני המברשת.

ה. רולר ארוך אשר מאפשר גם את צביעת האזורים הגבוהים יוכל לפתור אתכם משימוש בסולם. עבודת הצביעה תהיה פשוטה הרבה יותר ללא שימוש בסולם. הקפידו לרכוש רולר איכותי ותוכלו ליהנות מאוד מהעבודה ולמנוע לכלוך מיותר.

 

תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה


 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק