שיפוצים

ההחלטה בדבר ביצוע שיפוצים בבית הינה מטבע הדברים החלטה לא קלה, אשר כוללת מסע חיפושים אחר קבלן מתאים, אשר מתמחה בביצוע השיפוץ המבוקש, וזאת במחיר המתאים. אחד מהדברים שמאפיינים את הצרכן הישראלי, הוא הפחד לצאת "פראייר". כתוצאה מכך, במקרים רבים הצרכן מתמקד רק במציאת קבלן השיפוצים אשר דורש את המחיר הנמוך ביותר עבור עבודתו, וללא תלות במהימנותו, ניסיונו ובקיאותו בתחום.

עבורנו, חברת נדב ידי זהב, עבודות השיפוצים בבית אינן רק משלח יד. בסופו של דבר מדובר באומנות, אשר מטרתה הגשמת חלומו של הלקוח באשר לאיך ברצונו שביתו הפרטי/משרדו יראה. תפקידנו, כאן בחברת נדב ידי זהב, היא לקחת את החזון של הלקוח, ולהפוך אותו למציאות, בצורה המקצועית והמהימנה ביותר, ותוך פרק הזמן הקצר ביותר.
אנו מבינים שבעבור הלקוח, השיפוץ בבית הוא יותר מסתם שיפוץ – מדובר בהגשמת חלום, ומשכך, בכל שלב בעבודתנו, אנו מקפידים לשתף את הלקוח בשלבי השיפוץ, על מנת שיזכה להרגיש חלק מלא מהשיפוץ הנערך בביתו.

כידוע, בכל רחבי העולם ובפרט בישראל, הזול ביותר הינו פעמים רבות דווקא היקר ביותר, שכן עבודות שיפוצים לא מקצועיות, אשר מבוצעות ללא תכנון מעמיק וקפדני ובהסתמך על תכנית על מסודרת, עלולות לגרום לנזק אסטטי וכלכלי ניכר לבית, ולהוצאה כספית כבדה בעתיד.
מסיבה זו, אנו בחברת נדב ידי זהב מקפידים, עוד טרם תחילת השיפוץ, לשבת עם הלקוח ולהבין היטב את שאיפתו, במטרה להגשימה בצורה המלאה ביותר, ובמחיר הנמוך ביותר. מניסיוננו, מקדם המכירות היעיל ביותר הוא הלקוח המרוצה, אשר משתף את חבריו בחווייתו הטובה. מסיבה זו, איננו חוסכים בדבר על מנת להבטיח שרצונו של הלקוח יוגשם במלואו, שכן בדרך זו כולם מרוויחים, והלקוח זוכה בבית החלומות עליו חלם. 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק