שירותי איטום גגות לגג יבש וביצוע עבודות גבס לבית נעים ומעוצב בקפידה

ישנן משימות תחזוקה ושיפוץ המיועדות לשמירה על המבנה החיצוני של הבית מתוחזק היטב וישנן משימות תחזוקה שנועדו על מנת לשפר ולשדרג את הסביבה בתוך הבית. חברת תחזוקה מקצועית שמתמחה בתחזוקת מבנים תציע לכם במסגרת חוזה השירות עימה את שני סוגי השירותים על מנת להבטיח לכם כי הבית או המשרד יהיו מתוחזקים היטב מבלי שתצטרכו לפנות למגוון רחב של מומחים.


שירותי איטום גגות וביצוע עבודות גבס קלות נכללים בדרך כלל ברשימת השירותים השונים שבאפשרותה של חברת תחזוקה מקצועית לספק לכם ומשמעות הדבר היא שבעת חתימה על החוזה מול חברה כזו תוכלו לכלול גם סעיפים הקשורים לעיצוב פנים הבית וגם סעיפים הקשורים לתחזוקה שוטפת של הגג.
 

כיצד חברת תחזוקה יכולה לספק גם את שירותי האיטום וגם את שירותי העיצוב

עבודות גבס אינן מצריכות התמחות בתחום העיצוב או עבודה עם כלים מסובכים. כל חברת תחזוקה שהיא חברה מקצועית מספיק תוכל לבצע עבודות גבס קלות לשיפור המבנה הפנימי של הבית, להוספה של אלמנטים המיועדים לאחסון או לשם שינוי ייעוד החלל.
כך גם בהקשר לביצוע איטום גגות. במידה והגג אינו מוזנח והאיטום מוחלף כפי שנדרש, אחת לכמה שנים, אין סיבה לפנות לחברת איטום מכיוון שגם חברת החזקה מקצועית תוכל לבצע איטום מחדש או לתקן את שכבת האיטום שכבר קיימת. בדקו עם חברת התחזוקה שאתם עומדים לעבוד איתה האם יש באפשרותה לבצע שירותי תיקונים קטנים הללו, חברה מקצועית לא תסרב לבקשתכם.

 

האם שירותים אלו ייקרו את חוזה השירות עם חברת התחזוקה

חוזה שירות סטנדרטי של חברת תחזוקה יכלול שירותי ניקיון מקיפים, פוליש, ניקוי ריפודים ותחזוקה של המבנה. שירותים כמו איטום גגות או עבודת גבס יצריכו מהחברה הוצאות נוספות ולכן שירותים אלה גם ייקרו את חוזה השירות שתחתמו מול החברה.
ויתור על הסעיפים הקשורים לביצוע איטום גגות או ביצוע עבודות גבס תוזיל אומנם את עלות התשלום החודשי שתתבקשו לשלם לחברה עבור שירותיה, אך זה יצריך מכם הוצאות גבוהות נוספות במידה ותפנו למומחים בתחום עבודות הגבס או איטום הגגות. מסיבה זו כדאי שלא לוותר על הסעיפים הללו בחוזה השירות עם חברת התחזוקה שלכם.

 


 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק