5 טריקים לשיפוץ זול ואיכותי


אין זה סוד שהדברים החשובים ביותר בחיים מורכבים בסופו של דבר מהפרטים הקטנים. לפיכך, השינויים הגדולים מתחילים גם הם מהדברים הקטנים ביותר. על מנת להשיג מראה מרענן, חדשני ומזמין יותר עבור הבית שלכם, לא תמיד תידרש השקעה אינסופית של עשרות או אף מאות אלפי שקלים. כמובן, קביעה זו אינה מתייחסת לבעיות תשתית חמורות כגון אינסטלציה פגומה או תשתית חשמל – במקרים אלה אין מנוס מעבודת מומחים. אך כאשר מדובר ביופי, באסתטיקה ובגיוון, השליטה שלכם הרבה יותר נרחבת. אז מהם הדברים הקטנים אותם אפשר לשנות בבית בכוחות עצמכם וליצור מראה יפה ומושקע יותר?

מדבקות דקורטיביות
כיום ניתן למצוא מדבקות טפטים מכל הסוגים המיועדות להדבקה בעזרת דבק על גבי קירות, משקופים, דלתות ועוד. פתרונות אלה מתאימים לחדרי ילדים, לחדרי שינה, לנקודות מסוימות בסלון וכן הלאה. המדבקות מאפשרות לפתח את הצד העיצובי שלכם, לחשוב על פתרונות מקוריים ויצירתיים וליצור מראה ייחודי במו ידיכם, מה שפעמים רבות הינו בעל ערך הרבה יותר גדול מאשר עיצוב על ידי בעל מקצוע.

צביעת קירות בצבעים איכותיים
ניתן לשנות את מראהו של חדר יחיד באמצעות רכישה עצמאית של צבעים איכותיים ויצירת חדר ייחודי. צבעים אקריליים איכותיים מבטיחים מראה מרשים ואחיד של צבע על הקיר, וכאשר מבצעים את המשימה באופן עצמאי, ניתן לצבוע חדר אחד בכל פעם, ולאט לאט לסיים את כל הדירה.

מילוי חורים בקירות
יכול להיות שאלו חורים שנשארו מתמונות או ממראות שהיו תלויות במקום, או פגמים בקיר שנוצרו בשוגג. בכל מקרה, מדובר במראה שאינו אסתטי במיוחד. באמצעות מילוי החורים בחומרי מילוי פשוטים כגון גבס או מלט תוכלו לקבל מראה אחיד ויפה יותר, ומעל האזור המשוקם ניתן גם למקם אלמנטים עיצוביים בעזרת דבק. כאשר התהליך מושלם באמצעות צביעה איכותית, התוצאה אפילו טובה יותר.

שינויים מינוריים במטבח
ניתן לשנות דברים קטנים במטבח להקניית מראה יותר מודרני – באמצעות החלפת המגירות המיושנות או בעזרת שיפוץ חזיתי שלהן, ובאמצעות החלפת אביזרי פרזול וחיבור ידיות חדשות ויפות יותר בעזרת דבק. ניתן להחליף את שולחן האוכל ולהוסיף סטנד למסך טלוויזיה קטן ליצירת אווירה מפנקת יותר. אם קיימים צינורות בולטים (של גז, של מים וכיוצא באלה) – ניתן להחביא אותם מאחורי השיש או הארון וכך גם להשיג מראה הרבה יותר אסתטי.

החלפת מנורות
פתרונות תאורה עשויים לחולל פלאים למראה החיצוני של הדירה שלכם. רכישת מנורות עומדות לסלון או לחדר השינה יכולה גם ליצור אווירה אינטימית יותר, וגם לסייע לכם לחסוך בחשמל. מנורות צמודות לקיר יכולות ליצור אור יותר רך ונעים ולפזר אותו בחדר בצורה טובה יותר. כמו כן, ניתן להתקין מתגים מתכווננים (דימרים) שמאפשרים לשלוט על עוצמת האור. 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק